ECOTRANS en AB Texel transport-partners SZK

Ieder jaar kost het erg veel geld om de racetrailer te vervoeren naar de diverse races, evenementen en locaties voor reclame doeleinden. Een paar jaar geleden hebben we zelf een ‘oude’ trekker aangeschaft, maar de onkosten aan deze trekker werden zo hoog, dat verder rijden geen optie was.
In de winter kwamen we in contact met de directeur van Ecotrans uit Vorden en hij wilde graag met zijn bedrijf iets betekenen voor Stichting Zorgeloos Kind . Tevens kwam we in contact met de directie van AB texel (onderdeel van A-ware) en ook zij wilde graag iets gaan doen met de Stichting.
 
Zeer blij kunnen we dan ook melden dat het transport voor het komende jaar gefaciliteerd wordt door Ecotrans BV en AB Texel. Directeur van Ecotrans ‘dhr den Hollander’ heeft een prachtige Daf 85 aangeschaft welke we het hele jaar kunnen gebruiken en voor de trailer kan blijven staan om op deze manier heel flexibel de trailer van A naar B te kunnen brengen. Ook de verzekering en onderhoud regelt Ecotrans voor Stichting Zorgeloos Kind
 
Daarnaast heeft AB Texel ons voorzien van een tankpas, zodat ook de brandstof voor in de Daf 85 geen kostenpost meer is voor Stichting Zorgeloos Kind. AB Texel is natuurlijk een bekende van de stichting omdat zij ook destijds voor ons ‘goedkoop’ de trailer heeft geregeld.
 
Wij zijn trots om Ecotrans BV en AB Texel toe te voegen als partners en  de combinatie van trekker en trailer zal weer te zien zijn tijdens de IDM races te Zolder op 16 en 17 mei. Uiteraard zullen er dan ook weer ‘zieke’ gezinnen te gast zijn en we willen daar weer een topdag neer zetten voor onze speciale doelgroep.
 
Samen staan we sterk, Ecotrans BV en AB Texel hartelijk dank voor het vertrouwen.


SWPN Facebook

OFFICAL PARTNER OF

  • Stichting Wegrace Promotie Nederland
  •  
  • Houtmanskampweg 5
  • 6669 MZ Dodewaard
  •  
  • IBAN: NL92 RABO 0328032611
  • Email: [email protected]